Firma STAVBY Honzírek s.r.o. je stavební firma založená roku 2015 se sídlem v Kroměříži. Jsme rodinná firma s kvalitním týmem, který nás obklopuje. Ve stavební a projektové činnosti se pohybujeme již několik let, máme bohaté zkušenosti a rádi nové zkušenosti sbíráme. Působíme v Kroměříži a Zlínském kraji, ovšem není pro nás problém realizovat projekty i v jiných regionech.
Klademe důraz na kvalitu celého projektu, která je zásadní již od návrhu. Samotná stavba je postavena na základech, proto i kvalitní realizace musí mít pevné základy. Nabízíme všechny činnosti spojené s realizací staveb.  
Hlavní náplní firmy je stavební činnost: zajišťujeme stavební a řemeslné práce, realizace novostaveb, rekonstrukce bytových domů, bytů a veřejných objektů, drobné i náročnější stavební úpravy atd. Součást kvalitní realizace je kvalitní návrh a projekt, které Vám rádi zařídíme. Proto nabízíme služby architektonického poradce, který připraví návrh dle Vašich představ, a projektového přípraváře, který zpracuje podklady k realizaci. Kromě stavební činnosti a zmíněných služeb se také zabýváme obchodní činností, tedy nákupem a prodejem stavebního materiálu.

Kvalita je spokojený zákazník… Náš zákazník je vždy spokojený, protože my měníme přání v realizaci…

Certifikáty, které jsme získali

 
STAVBY Honzírek s.r.o. - ekatalog.czStavební firmy, práce - ekatalog.cz