O NÁS

Firma STAVBY Honzírek s.r.o. je stavební firma založená roku 2015 se sídlem v Kroměříži. Jsme rodinná firma s kvalitním týmem, který nás obklopuje.

Ve stavební a projektové činnosti se pohybujeme již několik let, máme bohaté zkušenosti a rádi nové zkušenosti sbíráme. Působíme v Kroměříži a Zlínském kraji, ovšem není pro nás problém realizovat projekty i v jiných regionech.

Klademe důraz na kvalitu celého projektu, která je zásadní již od návrhu. Samotná stavba je postavena na základech, proto i kvalitní realizace musí mít pevné základy. Nabízíme všechny činnosti spojené s realizací staveb.  

Hlavní náplní firmy je stavební činnost: zajišťujeme stavební a řemeslné práce, realizace novostaveb, rekonstrukce bytových domů, bytů a veřejných objektů, drobné i náročnější stavební úpravy atd. Před samotnou realizací vždy předchází architektonická a projektová činnost, kterou Vám rádi zařídíme. Součástí našeho týmu je architektonický poradce, který sestaví návrh dle Vašich přání. Kromě stavební a projektové činnosti se také zabýváme obchodní činností, tedy nákupem a prodejem stavebního materiálu.